Etimesgut Nakliye Araçlarımız

Etimesgut Nakliye Araçlarımız kapalı çelik kasalı evden eve araçlarıdır. Evden eve nakliyat yapabilmesi için özel tasarlanmış ve gerekli yetki ve izinleri alınmıştır. Evden eve nakliyat esnasında araç kasaları çok önemli bir unsurdur. Gelişen evden eve nakliyat sektöründe artık tamamen kapalı kasa araçlar kullanılmaktadır. Evden eve nakliyat esnasında aracın markası veya modeli değil aracın kasası önemli olandır. Evden eve nakliyat araçları kapalı kasa olmalı ve sadece ev eşyası taşımalıdır, yoksa farklı yüklerde çalışan araçların kasaları genelde temizlik konsun da yeterli olmamaktadır. Eşyalarınızın temiz taşınabilmesi için araç kasasının son derece temiz ve bakımlı olması gerekir yoksa istenmeyen büyük ölçüde kirlenmeler meydana gelebilir.

Bir evden eve nakliyat aracından beklenen en önemli faktör eşyalarınızı tam olarak almasıdır. Özellikle şehirler arası evden eve nakliyat yaparken eşyalarınızın tamamının araç içerisine sığması çok önemlidir. Yoksa aracın arkasına ve üstüne eşyalarınız bağlanarak taşınmak zorunda kalabilir. Bu şekilde eşya taşımak kara yolları yönetmeliğine göre suç teşkil etmektedir. Yani eşyalarınız aracın üzerindeyken trafikten çekilme cezası verilebilir ve büyük bir mağduriyet yaşayabilirsiniz. Aynı zaman da aracın kasasının dışına eşya bağlamak hem trafiği riske atacak hemde eşyalarınızın düşmesi gibi sorunlar doğuracaktır. Önlem olarak eşyalarınız yüklenmeden aracı mutlaka kontrol etmeniz gerekir. Eğer gelen araç sizce eşyalarınızı almayacak boyut da ise kesinlikle yükleme yaptırmayınız.

Araç İçerisine İstiflenmiş Eşya

Etimesgut Nakliye Araçlarımız

Evden eve nakliyat aracı eşyalarınız üzerindeyken uzun yol kat edeceği için eşyaların araç içerisinde istiflenmesi de çok önemlidir. Ambalajlı bir şekilde araca yüklenen eşyalarınız muntazam bir istif gerektirir. Genellikle eşyalarımız araç seyir halindeyken birbirine sürtme ile ve istiften düşerek zarar görür. Umulmadık bir anda araç ani fren yapabilir ve büyük ölçüde eşyalarda zarar oluşur. Böyle sorunlarla karşılaşılmaması için güzel ve sağlam bir istifleme yapılarak tedbir alınabilir. Eşyaların yükleme esnasın da nasıl araç içine dizildi ise indirmeye vardığında da aynı sağlamlıkla duruyor olması gerekir.

Etimesgut nakliye araçlarımız eşyalarınızı yüklemeye geldiğinde eşyalarınızı ambalajlayacak kadar yeterli malzeme bulundurulur. Araçlarımız da mutlaka en kaliteli ambalaj malzemeleri hazır durumda tutulur. Mümkün oldukça araçlarımız ve araçlarımızın üzerindeki kasalar temizlenir. Firmamız Nisan Nakliyat eşyalarınızın temiz taşınmasına büyük önem vermektedir.

Call Now Button