Evden Eve Nakliyat Hakkında

Evden Eve Nakliyat Hakkında tüm merak edilen konuları tecrübelerimize dayanarak sizinle paylaşmaya çalışacağım. Evden eve nakliyat işlemi karşılaşılan nakliye firmasına göre sizi çok memnun da edebilir yada çok stres yaşamanıza neden olabilir. Ev taşımanız söz konusu ise nakliye firması bulma konusun da en büyük önerimiz referans aldığınız bir firma ile anlaşmanız olacaktır. Evden eve nakliyat başlı başına zaten riskli bir işlemdir. Eşyalarınızda oluşabilecek her hangi bir hasara karşı nakliye firmasının size yaklaşımı ve hasarınızı ne denli karşılayacağı önemlidir. Mümkünse bu konuları taşınma öncesi firmadan teyit alarak sözleşme yapmanızdır.

Taşınmaya Karar Verildiğinde oluşacak işlemler şunlardır

1. Kişisel eşyaların, mutfak eşyalarının veya süs eşyaları gibi kolilere konulması gereken eşyalar
2. Profesyonel bir evden eve nakliyat firması araştırmak
3. Nakliye firması ile sözleşme yapmak
4. Eşyalarınızın yeni evinize yerleştirilmesi

KOLİLEME

Evimizde bulunan kolilere konularak taşınması gereken eşyaların tümü. Günümüzde genellikle insanlar nakliye biraz daha ekonomik olması için eşyalarını kendileri kolilere koyarak taşınmaya hazırlıyor. Fakat bu işlemi profesyonel evden eve nakliyat firmaları tarafından da alabilirsiniz. Kolilere eşya koymak kolay bir işlem değildir. Cam eşyaların sürtünmeden kırılmaması için mutlaka sarılarak kolilere yerleştirilmesi gerekir. Bu konu ile tavsiyemiz kendinizin kolilere koyarak toplaması yada nakliye firmasının önceden gelip toplaması yönündedir. Çünkü taşıma işlemi genellikle firma tarafından bir gün içerisinde yapıldığı biraz aceleyle toparlandığı için eşyalarınızın zarar görme olasılığından dolayı. Eşyaların toplanacağı kolilerin herhangi bir yerden toplanmaması gerekir kesinlikle eşyalarınızı sıfır koliler kullanılarak toplanmalıdır. Koliler yeteri sağlamlıkta taşırken deforme olmayacak kalite de olması eşyalarınızın sağlam taşınmasın da faydalı olacaktır.

NAKLİYE FİRMASI ARAŞTIRMA

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi nakliye firması araştırmanın birkaç yolu vardır. Bunların başında en iyi sonuç alacağınız işlem referans alabildiğiniz bir firma ile iletişime geçmeniz en etkili yol olacaktır. Birçok sebepten dolayı evimizi taşımamız gerebilir. Kimimiz birçok kez taşınmıştır kimimiz ise birkaç kez taşınma durumunda kalmıştır. Evden eve nakliyat hakkında birçok nakliye firması bulunmaktadır. Günümüzde değişen yaşam standartlarından dolayı ihtiyaçların artması ile eşyalarımız büyük oranda çoğalmaktadır. Evimizdeki eşyalara çoğaldıkça evden eve nakliyat da bir o kadar talep edilmektedir.

Taşıyıcı firma bulabilme yöntemlerinden bir diğeri de İnternet üzerinden arama yaparak bulmaktır. Üst sıralarda çıkan her firma profesyoneldir anlamına gelmez. Teklif aldığınız firmalar hakkın da şikayet olup olmadığını mutlaka araştırmalısınız. Bir nakliye firması ile anlaşmadan önce birkaç firmadan daha fiyat teklifi almalısınız. Eğer hakkında iyi veya kötü hiçbir yorum ile karşılaşmadınız ise eksper hizmeti istemelisiniz. Firma kesinlikle evinize gelip eşyalarınızı yerinde incelemeli ve size nasıl bir taşınma olacağı hakkında bilgi vermelidir. Bunları karşılamıyorsa o firmadan uzak durmak doğru bir karar olacaktır.

FİRMA İLE SÖZLEŞME

Her konuda anlaşmaya vardığınız firma ile mutlaka karşılıklı olarak sözleşme yapmalısınız. Ataların dediği gibi söz uçar yazı kalır. Sözleşme şartların da evden eve nakliyat firmasının size verdiği vaatler açık ve net bir şekilde belirtilmelidir. Sözleşmede anlaşılan rakam verilen teminat ücreti belirtilmek zorunda. Bu nakliye firmaları ile en çok yaşanan bir sorundur sonradan fiyatın değişmesi. Sözleşme maddelerinde eşyaların nasıl taşınacağı, ne kadar eşyanızın olduğu ve hangi katlardan nakliye yapılacağı mutlaka belirtilmeli. Ciddi firmalar sözleşme konusun da bu konuların hepsini siz belirtmeden zaten sözleşme maddelerine ekleyecektir.

EŞYALARIN YERLEŞTİRİLMESİ

Eşyalarınızı taşıyan firma yeni evinizde belirttiğiniz gibi yerleştirmek zorundadır. Kuruması gereken mobilya ve beyaz eşyalar olması gerektiği sağlamlıkta eksiksiz olarak montajlarının yapılması gerekir. Büyük eşyalar yani salon takımız yatak odanız veya çocuk odası gibi sonradan yerini kendiniz değiştirirken zorlanacağınız eşyalar nakliye firmasınca yerleştirilmelidir. Ufak eşyalarınız ise olması gerektiği odaya nizami bir düzenle bırakılmalıdır yani mutfak kolisi yatak odasına gitmemelidir. Genellikle evden eve nakliyat firmalarına kolileri açıp yerleştirme işlemi yaptırılmaz zaten çokta tavsiye edilmez.

Etimesgut nisan nakliyat İletişim Bilgilerimiz

Etimesgut Evden Eve Nakliyat Hakkında

Kısacası iyi bir taşınma profesyonel bir nakliye firması tarafınca yapılır. Eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalajlarının yapılarak taşınması ve mobilyaların sökülüp tekrar montajlarının yapılması ustalık isteyen işlemlerdir. Bir firma ile ne olursa olsun mutlaka eşyalarınızı önceden görmesini sağlayarak anlaşmaya varınız. Evden eve nakliyat hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz arzu ettiğiniz zaman günün her anı bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etimesgut Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat Etimesgut da insanların sıkça talep ettiği bir hizmet türüdür. Dışarıdan oldukça fazla göç alan bu ilçemiz aynı zaman da kendi içerisinde de nakliye talebinde bulunmaktadır. Bunun birçok sebebi var fakat öncelikli olarak Etimesgut bölgesinin sürekli gelişiyor olması başlıca etkendir. Bu talepleri karşılayabilmek için ciddi bir nakliye ağı gereklidir ve Etimesgut bünyesinde oldukça fazla oranda nakliye firması mevcuttur. Kalite ve verilen hizmet standartları birbirinden farklı olsa da istenilen talebin çok olmasından dolayı bu sektörde iş sahibi olma isteği de artmaktadır. Zaman içinde elbette içlerinde profesyonel hizmet sağlayabilen firmalar ayakta kalmaktadır. Çünkü bunun en büyük sebebi yaptığımız iş bizim reklamımız olmaktadır. Hakkınızda iyi referanslar oluşmuyor ise insanlar size ev taşıtma konusunda tereddütlü olacaktır.

Firmamızın en büyük hizmet sağlayıcı platformları arasında çokça tercih edilen

Category

Archives

Call Now Button