Sigortalı Nakliyat

Sigortalı nakliyat evini taşıtmak isteyen insanların genellikle talep ettiği bir hizmet türüdür. Fakat nasıl yapıldığı ve nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda detaylı bir bilgi alamıyorlar. Profesyonel olmayan ciddiyetsiz firmalar genellikle sigortalı nakliyat deyimiyle birçok insanı kandırmaktadır. Taşınma öncesi sigortalı taşımacılık yaptıklarını belirtip olası bir hatada sizi yüz üstü bırakıp gidebilirler. Böyle durumlar ile karşılaşmamak alınabilecek bir takım önlemler mevcut. Etimesgut nakliye firması olan biz Nisan Nakliyat elimizden geldiği kadar bu konu hakkında siz değerli müşterilerimize konu hakkında bilgi aktaracağız.

Etimesgut Sigortalı Nakliyat

Öncelikle sigortalı nakliyat gerçekten yasal olarak var mı diye soracak olursak, evet bir sigorta şirketinden eşyalarınızın sigortası yapılabilir. Fakat bu sigortalar işçi hatasını taşıma sırasın da oluşacak hasarları ne yazık ki karşılamaz. Sigorta şirketlerindeki mantık aracın üstündeki yükü sigorta altına almaktır. Yani eşyalarınızın yüklü olduğu araç seyir halindeyken kaza yapar, aracın kendinden kaynaklanan bir sonucu ve herhangi bir doğal afet yüzünden eşyalarınız zarar görürse sigorta karşılar. Etimesgut şehir içi nakliyat yapılırken böyle sigorta kullanılmasının maliyeti arttırmaktan başka pekte bir önemi olmaz. Fakat şehirler arası nakliye talebiniz var ise yukarıda ki bahsettiğimiz risk unsurları ortaya çıkar. Bu gibi durumlarda sigorta mutlaka yaptırılması gerekir.

Taşıma sırasın da oluşacak bir hasarı nakliye firması karşılaması gerekir. Eviniz taşınmadan önce sizinle anlaşabilmek için birçok nakliye firmasının vaatleri arasında yer alır. Etimesgut sigortalı nakliyat yaptırmak istiyorsanız mutlaka nakliye firması ile sözleşme yapmalısınız. Yapılan sözleşme maddelerin de taşımacı firma çalışanlarından kaynaklanan her hasarın firma tarafından karşılanacağı belirtilmelidir. Etimesgut evden eve nakliye hizmeti insan gücü olmadan yapılmaz. İnsan gücüyle yapılıyorsa bazen yapılan işte hata kaçınılmaz olabilir. Şundan emin olabilirsiniz uzman veya değil hiçbir nakliye firması eşyalarınıza bilerek zarar vermez. Eşyalarınıza zarar geliyorsa ya tecrübe eksikliği vardır yada profesyonel bir ambalaj uygulanmamıştır.

Etimesgut Nakliye Firması Nisan Nakliyat

Merkezi Etimesgut da bulunan firmamız Nisan Nakliyat bu sigortalı nakliyat hakkında kesinlikle müşterilerimize dürüst ve nasıl yapıldığı hakkında bilgi vererek yapıyoruz. Biz eğer size bir vaat de bulunduysak mutlaka karşılıklı yapacağımız sözleşme maddelerinde de belirtiyoruz. Firmamız ile yapacağınız görüşmede konu hakkında daha fazla bilgi alabilmeniz mümkün. Şehirler arası nakliyat yaparken kaçınılmaz olarak sigortalı hizmet veriyor, Şehir içi nakliye işlemlerinde müşterimizin talebi doğrultusunda hareket ediyoruz.

Son derece profesyonel ekiplerimiz sayesin de eşyalarınızı büyük bir hassasiyetle taşınmasını sağlıyoruz. Zamanla kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz ekiplerimiz eşyalarınızı kaliteli malzeme ile ambalaj yapılmadan taşıma işlemine başlamayarak tedbir alırlar. Evimizin bütün eşyaları ağırlık ve boyut olarak birbirinden farklıdır ve her eşyanın bir hassasiyet derecesi vardır. Bunun kontrollerini yaparak taşıma sırasında en çok nerelerin darbe alabileceği gözetilip bir sorun ile karşılaşmamak için sıkı bir ambalaj tabi tutulurlar. Etimesgut evden eve nakliye hizmetimiz de çalışanlarımızdan yani bizden kaynaklanan her hasar firmamız tarafından karşılanır.

Etimesgut Nakliyat

Günümüzde Etimesgut bölgesinde birçok nakliye firması veya nakliyeci çoğalmış durumdadır. Nakliye hakkında hiçbir deneyimi olmayan ve firma olamamış sadece kamyon alarak bu işi yapmaya çalışanlar var. Ne yazık ki böyle taşımacılık yapan insanlar yüzünden nakliye firmalarına karşı bir güvensizlik oluşmuştur. Eğer karşınızda bir firma yok ise eşyalarınızda oluşacak bir hasar karşısında kimse sizinle ilgilenmez. Çalışmak istediğiniz firmadan mutlaka eşyalarınızı önceden incelemesini isteyip sözleşme talep etmelisiniz. Bu isteklerinize karşı olumlu bir yaklaşım alamadıysanız o nakliyeciden uzak durmanız doğru bir karar olacaktır.

Profesyonel nakliye firmaları genellikle siz söylemeden eşyalarınızı taşınmanız öncesi yerinde görmek isteyecektir. Eşyalarınızın ve nasıl bir nakliye yapılacağının tespitini yaptıktan sonra size olması gereken fiyat bilgisini sunacaktır. Karşılıklı olarak anlaşmaya varıldığı takdirde sizinle sözleşme yaparak nakliyenin ilk adımını atacaktır. Profesyonel olarak nakliye işini yapan insanlar kesinlikle müşteri kaybetmek istemeyeceği için mümkün olduğunca muntazam bir hizmet sunacaktır. Kaliteli hizmet almak istiyorsanız mutlaka işinde uzman bir Etimesgut evden eve nakliyat firması ile anlaşma yapmalısınız.

 

Call Now Button