Etimesgut Asansörlü Nakliyat

Etimesgut asansörlü nakliyat artık taşınma işleminin vazgeçilmez bir aracı haline gelmiştir. Aldığınız hizmetin kalitesi açısından, doğru uygulandığı takdirde çok iyi sonuçlar elde edilebilir. Her zaman bahsettiğimiz gibi evden eve nakliyat sektörüne kazandırılan en iyi araçtır. Bu mobil asansörler hayatımıza irmeden önce yüksek katlara taşınmamın zorlukları saymakla bitmez. Hatta çok yüksek katlara taşınabilmek için günlerce uğraşıldığı bile olurdu. Şimdi ise kat durumu ne olursa olsun sistemli bir çalışma ile neredeyse yarım gün içerisinde taşınmanız mümkün.

Asansörün en önemli ve işimizi minimum zorluğa indiren özellikleri, insan gücünden tasarruf ve zamandır. Kısa bir süre içerisinde taşınmak yeni evinize yeniden yerleşmeniz için size zaman kazandırır. Daha az insan gücü kullanıldığı içinde, hem maliyet düşer hem de hata riski azalır. Biliyorsunuz ki hata yapmaktan insan oğlu kaçınamaz. Tamam sıklıkla hata yapmazsın ama bir an dikkatinin dağılması veya dengeni kaybetmen hata yapmana neden olur. Durum böyle olunca bazı zamanlar eşya taşıma sırasında telafisi yapılamayacak zararlar meydana gelebilir.

Böylesine sağlıklı bir Etimesgut asansörlü nakliyat sistemini kullanamadığımız durumlarda var. Genellikle eski yapılarda kullanımı oldukça güçtür. Ülkemizde yaygın olarak kullanılması biraz geç kalınmış. Neticesinde oluşan yaşam alanları bu sistem düşünülerek tasarlanmamış. Şimdi günümüzde ise merdivenden eşya taşımanın yasaklandığı, tamamen dışardan mobil asansör yardımıyla taşınan yerler mevcut. Bina içerisinde eşya taşınırken oluşabilecek deformasyon engellenmiş. Eşyalarınızda dar merdiven boşluklarından taşınmak zorunda kalmaz.

Etimegut Asansörlü Nakliyat

Biz Nisan Nakliyat olarak mümkün olan her yerde asansörlü taşımacılık yapmak isteriz. Çünkü hem çalışanlarımızın daha az emek harcamasını hem de eşyalarınızı hızlı ve güvenli taşımalıyız. Bir asansörlü taşıma öncesinde eşyalarınız ekibimiz tarafından önce paketleme ve ambalaj yapılır. Bu işlemler bittikten sonra sistemli bir şekilde mobil asansör yardımı ile eşyalarınız aracımıza yüklenir. Doğrudan araca yükleme yapabiliyor olmak taşınan malzemenin zarar görme riskini azaltır. Yine aynı şekilde yeni yaşam alanınıza hiçbir yere temas ettirilmeden çıkarılır.

Oldukça yaygın olarak kullandığımız bu asansör sistemleri hakkında bizimle iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Gerekirse evinize eksper talep edebilir ve asansörlü taşımacılık yapmaya uygun mu kontrolünü sağlayabilirsiniz. Hatta taşınma sırasında bir sürpriz ile karşılaşmak istemiyorsanız, mutlaka asansöre uygunluğunu kontrol ettiriniz. Çünkü taşınma günündeki oluşacak bir probleme aynı anda müdahale etmek çok zor olacaktır.

Etimesgut Asansörlü Nakliyat
Etimesgut Asansörlü Taşıma

Call Now Button