Sokullu Nakliye

Sokullu, Ankara’nın merkezine en yakın yerleşim yerlerinden bir tanesidir. Hem bu yakınlığın hem de oturan insanların profilleri göz önüne alındığında fazla tercih edilmesi normaldir. Bu durum sonucunda  sıklıkla Sokullu nakliye firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız Nisan Nakliyat da Ankara’nın tüm bölgelerinde olduğu gibi burada profesyonel hizmet vermektedir. Bir ev taşınması hakkında gereken tüm deneyim ve tecrübeye sahibiz. Genç ve dinamik kadrolarımız yanı sıra mutlaka her ekibimiz içerisinde uzman bir mobilya ustası bulunmaktadır.

Evinizdeki tüm eşyalara en az sizin kadar değer vererek taşımak bizim öncelikli görevimizdir. Gereken tüm tedbirler alınmadan hiçbir eşyanızın taşınması, firmamızda söz konusu olamaz. Her taşıma esnasında mobilya ustamız sökülmesi gereken mobilyalarınızın sökümünü ve ambalajını yapar. Daha sonra ambalajı yapılan eşyalar araç içerisine istiflemeye uygun şekilde, sırasıyla taşınır. Yeni evinize getirilen eşyalarınız tekrar ustamız tarafından montajlanarak teslim edilir.

Biz Nisan Nakliyat ailesi yaptığımız her işin arkasındayız. Örneğin taşınma sırasında oluşmuş bir sorun o gün fark edilmedi ise daha sonra bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Çalışanlarımızdan kaynaklanan her türlü aksaklık veya zarar firmamıza aittir. Bunun garantisi için firmamızdan ücretsiz eksper talep ederek karşılıklı sözleşme yapabilirsiniz. Böylesi bir sözleşmeyi farklı bir Sokullu nakliye firması ile anlaşırken de talep etmeniz doğru bir karar olacaktır.

Sokullu Nakliye

Belirgin bir şekilde kendinizin yapamayacağı işlerde dışarıdan destek almak hem hesaplı, hem de pratik bir çözümdür. Çünkü destek almadan eşyalarımızı taşımamız söz konusu değildir. Sorunsuz ve özel bir şekilde eşyalarınızı taşımak istediğinizde, bu işi profesyonelce yapan yerlerden destek alabilirsiniz. İşi yapacak firmanın size verdiği fiyattan yola çıkarak ne denli profesyonel olduğunu anlamanız mümkün değildir. Sokullu nakliye sektöründe ne en az fiyat veren korsan nakliyedir, nede en çok fiyat veren daha profesyoneldir yargısına varamayız. Anlaşmayı düşündüğünüz firma hakkında yapacağınız araştırma sonucunda kesin bir kanıya varabilirsiniz.

Günümüzde birçok uzman nakliye firması bulunsa da bir o kadarda korsan firma var. Aslına bakarsanız seçim yapabilmek oldukça zor bir durumdur. En iyi yöntem çevreden referansalar edinerek, daha önce tecrübe edilen firmalar tercih etmelisiniz. Bunu nerdeyse kesin çözüm olarak görebilirsiniz. Aksi taktirde sektörümüzde yaşanan onlarca sorundan birkaçıyla karşılaşabilirsiniz. Taşınma öncesi bilgi edinmek için evden eve nakliyat hakkında makalemizi inceleyebilirsiniz.

Sokullu Evden Eve Nakliyat

Sokullu nakliye fiyatları deyince net bir cevap alabilmeniz anca nakliye firmasının evinizi inceledikten sonra mümkündür. Fiyatlandırmayı etkileyen bazı nedenler vardır bunların en başında taşıma katlar ve eşyanın durumudur. Bu iki unsur öncelikli belirleyicidir. Bir diğer etken ise eşyaların kimin tarafından toparlanacağıdır. Yani evde bulunan mutfak eşyaları, elbise dolabı içleri ve süs eşyaları gibi kolilere konulması gereken eşyaların kolilere konulması. Bir Sokullu nakliyat firması elbette bu işlemi yapacaktır ama fiyatı da etkileyecektir. Önerimiz bu konuyu firmayla net bir dille konuşarak anlaşmaya varılmasıdır, çünkü bu nedenle o gün taşınamayan insanlar ne yazık ki mevcut. Çünkü her nakliye firması bu gibi durumları bazen önceden değerlendiremiyor.

Sokullu Nakliye

Sokullu Nakliyat